Online Ziyaretçi Servisi Kullanım Kuralları

 
OnlineZiyaretci.com'a üye olmanın şartları nelerdir?
 • OnlineZiyaretci.com'a üye olmak için siteniz pornografi, yoğun MP3, lisanssız program, hack ve warez araçları, program kırıcılar ya da suç içeren unsurlar taşımamalıdır.
 • Sitenizin başvurusunu yapmadan önce sayfalarınızın çalıştığından emin olunuz.
 • Site içeriğiniz ilgi çekici ve özgün olmalıdır.
 • Sayfanız başka bir site tarafından otomatik olarak açılmamalıdır.
 • Sayfanız başka bir siteyi otomatik olarak açmamalıdır.
 • Sayfalarınızın görünümü rahatsız edici olmamalı, göze hoş gözükmelidir.
 • Sayaç sayfanin görünen bir yerinde, kayan pencereler içinde olmamalı, sürekli gözükmelidir, aksi halde siteniz silinecektir.
 • Sayaç Kodunu Sitenize eklemeniz mecbur değildir fakat, siteniz online ziyaretçi bilgisi gönderiyor ve bu durumda sitenizde online ziyaretçi kodu bulunamazsa siteniz silinecektir.
 • Siteniz aynı zamanda kategorik web dizininde yer alacak ve böylece ziyaretçileriniz artacaktır.
 • Sponsor amaçlı online ziyaretçi kodunda zaman zaman reklamlar yer alabilir ve bu ücretsiz hizmetimizin devamını sağlamak amaçlı olacaktır.
 • Bu kurallara uymayan üyelere verilen hizmet yapılan incelemelerde durdurulacaktır.

Sitenizin üye kaydının kabul edilebilmesi ancak OnlineZiyaretci.com yöneticilerininin sitenizi ayrıntılı olarak inceleyip onaylamasından sonra mümkündür.

OnlineZiyaretci.com sayacı hata veriyor ya da çalışmıyor!
Sayaç kodunu sayfanıza değiştirmeden koyduğunuza emin olunuz.
Bunun en iyi yolu sayfanızı izleyiciniz (IE, Netscape) ile açtıktan sonra sayfanızın HTML kaynak kodunu (view page source, view source) açıp OnlineZiyaretci.com kodunun size gelen kod ile aynı olduğuna bakmaktır.

Frontpage gibi bir program ile sitenizi yapıyorsanız, kodu yazı olarak değil sayfanın içine (source) koyduğunuzdan emin olunuz.

 

 
Reklam nasıl verebiliriz?
OnlineZiyaretci.com reklamları  ve ayrıntılı bilgi ve fiyat için webmaster [@] onlineziyaretci.com

 

OnlineZiyaretci.com'a nasıl üye olabilirim?
OnlineZiyaretci.com'a üye olmak için site ekle linkine basıp, üye kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir.

 

OnlineZiyaretci.com sayacını birden çok sayfaya koyabilir miyim?
Evet. Sayfalarınız bir site içerisinde ve sayaç bir sayfada birden fazla bulunmayacak şekilde aynı sayacı aynı sitenin farklı sayfaların görülen yerlerine koyabilirsiniz.

 

Şifremi, üye numaramı unuttum.
Şifre hatırlatma linkine tıklayınız. Email adresinizi giriniz ve Şifremi Gönder butonuna tıklayınız. İşlem sonucunda şifreniz üye olduğunuz eposta adresine gönderilecektir. Üye Kontrol Paneline belirtilen bilgiler ile giriş yaparak bilgilerinizi kurallara göre değiştirebilirziniz, ayrıca size ait olan online ziyaretçi sayaç kodunu da üyelik panelinden elde edebilirsiniz.


Sayaç kodumu kaybettim.
Üye Kontrol paneline  giriş yaparak Sayaç Kodu bölümünden sayaç kodunuzu elde edebilirsiniz. Sayaç kodunuzu sayfanızın görünen yerlerine koyunuz.


Aynı sayacı farklı sitelere koyabilir miyim?
Hayır. Sayacınız yalnızca bir site içerisinde geçerli olacaktır, bu kurallara uymayıp herhangi bir yol ile online ziyaretçi kodunu hile ve vb. yöntemler ile yükseltenler sistemden silineceklerdir.